2220Y5000105KJTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000105KJTWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y5000105KJTWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 500V X7R 2220
Duomenų lapai: 2220Y5000105KJTWS2.pdf
  • Pranešimas
2220Y5000105KJTWS2 specifikacijos
Dalies numeris 2220Y5000105KJTWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1UF 500V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41854 pcs Duomenų lapas 2220Y5000105KJTWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.177" (4.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija StackiCap™, FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Išsamus aprašymas 1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Talpa 1µF Programos Boardflex Sensitive