2220Y4K00222JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y4K00222JXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y4K00222JXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 4KV X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y4K00222JXT.pdf2.2220Y4K00222JXT.pdf
  • Pranešimas
2220Y4K00222JXT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y4K00222JXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 4KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66173 pcs Duomenų lapas 1.2220Y4K00222JXT.pdf2.2220Y4K00222JXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 4000V (4kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 2200pF Programos Boardflex Sensitive