2220Y2K50560JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2K50560JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y2K50560JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 56PF 2.5KV C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y2K50560JCT.pdf2.2220Y2K50560JCT.pdf
  • Pranešimas
2220Y2K50560JCT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y2K50560JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 56PF 2.5KV C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62805 pcs Duomenų lapas 1.2220Y2K50560JCT.pdf2.2220Y2K50560JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 56pF Programos Boardflex Sensitive