2220Y2K00470KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2K00470KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y2K00470KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y2K00470KCT.pdf2.2220Y2K00470KCT.pdf
  • Pranešimas
2220Y2K00470KCT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y2K00470KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61368 pcs Duomenų lapas 1.2220Y2K00470KCT.pdf2.2220Y2K00470KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 47pF Programos Boardflex Sensitive