2220Y1K20821FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20821FCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y1K20821FCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 1.2KV C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y1K20821FCT.pdf2.2220Y1K20821FCT.pdf
  • Pranešimas
2220Y1K20821FCT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y1K20821FCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 1.2KV C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13012 pcs Duomenų lapas 1.2220Y1K20821FCT.pdf2.2220Y1K20821FCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive