2220Y1K20222KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20222KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y1K20222KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 1.2KV X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y1K20222KXR.pdf2.2220Y1K20222KXR.pdf
  • Pranešimas
2220Y1K20222KXR specifikacijos
Dalies numeris 2220Y1K20222KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 1.2KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72890 pcs Duomenų lapas 1.2220Y1K20222KXR.pdf2.2220Y1K20222KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 2200pF Programos Boardflex Sensitive