2220Y1K00332GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00332GFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y1K00332GFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 1KV C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 2220Y1K00332GFT.pdf
  • Pranešimas
2220Y1K00332GFT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y1K00332GFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3300PF 1KV C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20408 pcs Duomenų lapas 2220Y1K00332GFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Talpa 3300pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive