2220Y1K00221KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y1K00221KDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 1000V X7R 2220
Duomenų lapai: 2220Y1K00221KDR.pdf
  • Pranešimas
2220Y1K00221KDR specifikacijos
Dalies numeris 2220Y1K00221KDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 220PF 1000V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48360 pcs Duomenų lapas 2220Y1K00221KDR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV)
Tolerancija 220pF Storis (maks.) X7R (2R1)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija FlexiCap™ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive, Boardflex Sensitive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 2220Y1K00221KDR
Švino stilius 0.098" (2.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 220pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 220PF 1000V X7R 2220