2220Y1K00180FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00180FCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y1K00180FCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 1KV C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y1K00180FCR.pdf2.2220Y1K00180FCR.pdf
  • Pranešimas
2220Y1K00180FCR specifikacijos
Dalies numeris 2220Y1K00180FCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 18PF 1KV C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21812 pcs Duomenų lapas 1.2220Y1K00180FCR.pdf2.2220Y1K00180FCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 18pF Programos Boardflex Sensitive