2220Y0630563GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0630563GFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y0630563GFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.056UF 63V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 2220Y0630563GFR.pdf
  • Pranešimas
2220Y0630563GFR specifikacijos
Dalies numeris 2220Y0630563GFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 63V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12965 pcs Duomenų lapas 2220Y0630563GFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.056µF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.056µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive