2220Y0500393GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0500393GFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y0500393GFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.039UF 50V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 2220Y0500393GFR.pdf
  • Pranešimas
2220Y0500393GFR specifikacijos
Dalies numeris 2220Y0500393GFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.039UF 50V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14936 pcs Duomenų lapas 2220Y0500393GFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.039µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.039µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive