2220Y0250104JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0250104JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y0250104JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y0250104JCT.pdf2.2220Y0250104JCT.pdf
  • Pranešimas
2220Y0250104JCT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y0250104JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29162 pcs Duomenų lapas 1.2220Y0250104JCT.pdf2.2220Y0250104JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Boardflex Sensitive