2220Y0100221GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0100221GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220Y0100221GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 10V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 1.2220Y0100221GCT.pdf2.2220Y0100221GCT.pdf
  • Pranešimas
2220Y0100221GCT specifikacijos
Dalies numeris 2220Y0100221GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 220PF 10V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21396 pcs Duomenų lapas 1.2220Y0100221GCT.pdf2.2220Y0100221GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±2% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 220pF Programos Boardflex Sensitive