2220JA250472MXRB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220JA250472MXRB16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220JA250472MXRB16
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Duomenų lapai: 2220JA250472MXRB16.pdf
  • Pranešimas
2220JA250472MXRB16 specifikacijos
Dalies numeris 2220JA250472MXRB16 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4700PF 250V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79864 pcs Duomenų lapas 2220JA250472MXRB16.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.177" (4.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 4700pF Programos Safety