2220J4K00681MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J4K00681MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220J4K00681MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 4KV X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220J4K00681MXR.pdf2.2220J4K00681MXR.pdf
  • Pranešimas
2220J4K00681MXR specifikacijos
Dalies numeris 2220J4K00681MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 680PF 4KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87898 pcs Duomenų lapas 1.2220J4K00681MXR.pdf2.2220J4K00681MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 4000V (4kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 680pF Programos General Purpose