2220J1K50102KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J1K50102KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220J1K50102KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1.5KV C0G 2220
Duomenų lapai: 1.2220J1K50102KCT.pdf2.2220J1K50102KCT.pdf
  • Pranešimas
2220J1K50102KCT specifikacijos
Dalies numeris 2220J1K50102KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1.5KV C0G 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56842 pcs Duomenų lapas 1.2220J1K50102KCT.pdf2.2220J1K50102KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Talpa 1000pF Programos General Purpose