2220J0500330KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220J0500330KFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: 2220J0500330KFR.pdf
  • Pranešimas
2220J0500330KFR specifikacijos
Dalies numeris 2220J0500330KFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33567 pcs Duomenų lapas 2220J0500330KFR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 33pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability Reitingai -
Polarizacija 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 2220J0500330KFR
Švino stilius 0.098" (2.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 33pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 2220