2220J0160275KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0160275KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2220J0160275KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.7UF 16V X7R 2220
Duomenų lapai: 1.2220J0160275KXR.pdf2.2220J0160275KXR.pdf
  • Pranešimas
2220J0160275KXR specifikacijos
Dalies numeris 2220J0160275KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.7UF 16V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38074 pcs Duomenų lapas 1.2220J0160275KXR.pdf2.2220J0160275KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Talpa 2.7µF Programos General Purpose