2215YA250821JCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215YA250821JCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2215YA250821JCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215
Duomenų lapai: 2215YA250821JCTSPU.pdf
  • Pranešimas
2215YA250821JCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2215YA250821JCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22829 pcs Duomenų lapas 2215YA250821JCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2215 (5738 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2215YA250821GCTSP
2215YA250821GCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215
Sandelyje: 15961 pcs
parsisiųsti: 2215YA250821GCTSP.pdf
RFQ
2215YA250821JCRSPU
2215YA250821JCRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer