2215JA250102KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250102KCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2215JA250102KCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
Duomenų lapai: 2215JA250102KCTSPU.pdf
  • Pranešimas
2215JA250102KCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2215JA250102KCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23374 pcs Duomenų lapas 2215JA250102KCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2215 (5738 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric)
Talpa 1000pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2215JA250102JCTSPU
2215JA250102JCTSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
Sandelyje: 27042 pcs
parsisiųsti: 2215JA250102JCTSPU.pdf
RFQ
2215JA250102KCRSPU
2215JA250102KCRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 23487 pcs
parsisiųsti: 2215JA250102KCRSPU.pdf
RFQ
2215JA250102KCTSP
2215JA250102KCTSP