2215JA250102GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215JA250102GCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2215JA250102GCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
Duomenų lapai: 2215JA250102GCTSPU.pdf
  • Pranešimas
2215JA250102GCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2215JA250102GCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12473 pcs Duomenų lapas 2215JA250102GCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2215 (5738 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric)
Talpa 1000pF Programos General Purpose