2211YA258P20DCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA258P20DCRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211YA258P20DCRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211
Duomenų lapai: 2211YA258P20DCRSPU.pdf
  • Pranešimas
2211YA258P20DCRSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211YA258P20DCRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74583 pcs Duomenų lapas 2211YA258P20DCRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Talpa 8.2pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Storm Interface
apibūdinimas: KEYBOARD 63KEY VANDAL RESIST
Sandelyje: 203 pcs
parsisiųsti: 2212-352323.pdf
RFQ
2212-H
2212-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 100UH 4.4A 56 MOHM TH
Sandelyje: 5791 pcs
parsisiųsti: 2212-H.pdf
RFQ
2211YA256P80DCTSPU
2211YA256P80DCTSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 2211
Sandelyje: 58413 pcs
parsisiųsti: 2211YA256P80DCTSPU.pdf
2211YA258P20DCTSPU
2211YA258P20DCTSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 2211
parsisiųsti: 2211YA258P20DCTSPU.pdf
Gamintojai: Storm Interface
Sandelyje: 247 pcs
parsisiųsti: 2212-252223.pdf
2211YA258P20CCTSP
2211YA258P20CCTSP
parsisiųsti: 2211YA258P20CCTSP.pdf
2211YA258P20CCTSPU
2211YA258P20CCTSPU
parsisiųsti: 2211YA258P20CCTSPU.pdf
2212
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 1"
2211YA258P20DCRSP
2211YA258P20DCRSP