2211YA250821MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250821MXRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211YA250821MXRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 250V X7R 2211
Duomenų lapai: 2211YA250821MXRSPU.pdf
  • Pranešimas
2211YA250821MXRSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211YA250821MXRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 250V X7R 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69214 pcs Duomenų lapas 2211YA250821MXRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211YA254P70CCTSP
2211YA254P70CCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211
Sandelyje: 55792 pcs
parsisiųsti: 2211YA254P70CCTSP.pdf
RFQ
2211YA254P70CCRSPU
2211YA254P70CCRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 56883 pcs
parsisiųsti: 2211YA254P70CCRSPU.pdf
RFQ
2211YA250821MXRSP
2211YA250821MXRSP
apibūdinimas: CAP CER 820PF 250V X7R 2211