2211YA250222KETSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250222KETSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211YA250222KETSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 250V X7R 2211
Duomenų lapai: 1.2211YA250222KETSPU.pdf2.2211YA250222KETSPU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
2211YA250222KETSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211YA250222KETSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 250V X7R 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 77176 pcs Duomenų lapas 1.2211YA250222KETSPU.pdf2.2211YA250222KETSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200, X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Kiti vardai 1608-1331-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Talpa 2200pF Programos Safety, Automotive, Boardflex Sensitive