2211JA254P70CCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA254P70CCRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211JA254P70CCRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211
Duomenų lapai: 2211JA254P70CCRSPU.pdf
  • Pranešimas
2211JA254P70CCRSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211JA254P70CCRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54944 pcs Duomenų lapas 2211JA254P70CCRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Talpa 4.7pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211JA254P70CCRSP
2211JA254P70CCRSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 2211