2211JA250820GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250820GCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211JA250820GCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211
Duomenų lapai: 2211JA250820GCTSPU.pdf
  • Pranešimas
2211JA250820GCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211JA250820GCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40437 pcs Duomenų lapas 2211JA250820GCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Talpa 82pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211JA250820FCTSPU
2211JA250820FCTSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 2211
Sandelyje: 26535 pcs
parsisiųsti: 2211JA250820FCTSPU.pdf
RFQ
2211JA250820FCTSP
2211JA250820FCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 24836 pcs
parsisiųsti: 2211JA250820FCTSP.pdf
RFQ
2211JA250820GCTSP
2211JA250820GCTSP