2211JA250561JXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250561JXTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211JA250561JXTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 560PF 250V X7R 2211
Duomenų lapai: 2211JA250561JXTSPU.pdf
  • Pranešimas
2211JA250561JXTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211JA250561JXTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 560PF 250V X7R 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72699 pcs Duomenų lapas 2211JA250561JXTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 560pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Talpa 560pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211JA250561KCTSP
2211JA250561KCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 2211
Sandelyje: 41169 pcs
parsisiųsti: 2211JA250561KCTSP.pdf
RFQ
2211JA250561JXTSP
2211JA250561JXTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 560PF 250V X7R 2211