2211JA250561GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250561GCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211JA250561GCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 2211
Duomenų lapai: 2211JA250561GCTSPU.pdf
  • Pranešimas
2211JA250561GCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211JA250561GCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21092 pcs Duomenų lapas 2211JA250561GCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 560pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Talpa 560pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211JA250561GCRSPU
2211JA250561GCRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 2211
Sandelyje: 19146 pcs
parsisiųsti: 2211JA250561GCRSPU.pdf
RFQ
2211JA250561GCTSP
2211JA250561GCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer