2211JA250181KXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250181KXTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211JA250181KXTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 180PF 250V X7R 2211
Duomenų lapai: 2211JA250181KXTSPU.pdf
  • Pranešimas
2211JA250181KXTSPU specifikacijos
Dalies numeris 2211JA250181KXTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 180PF 250V X7R 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57245 pcs Duomenų lapas 2211JA250181KXTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Talpa 180pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211JA250181KXTSP
2211JA250181KXTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 180PF 250V X7R 2211