2211JA250151KXRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250151KXRSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2211JA250151KXRSP
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 250V X7R 2211
Duomenų lapai: 2211JA250151KXRSP.pdf
  • Pranešimas
2211JA250151KXRSP specifikacijos
Dalies numeris 2211JA250151KXRSP Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 150PF 250V X7R 2211 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60757 pcs Duomenų lapas 2211JA250151KXRSP.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2211 (5728 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Talpa 150pF Programos Safety
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2211JA250151KXTSPU
2211JA250151KXTSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 150PF 250V X7R 2211
Sandelyje: 59291 pcs
parsisiųsti: 2211JA250151KXTSPU.pdf
RFQ
2211JA250151MXRSPU
2211JA250151MXRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 74034 pcs
parsisiųsti: 2211JA250151MXRSPU.pdf
RFQ
2211JA250151KXRSPU
2211JA250151KXRSPU