1825Y6K00821MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6K00821MXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825Y6K00821MXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 6KV X7R 1825
Duomenų lapai: 1.1825Y6K00821MXT.pdf2.1825Y6K00821MXT.pdf
  • Pranešimas
1825Y6K00821MXT specifikacijos
Dalies numeris 1825Y6K00821MXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 6KV X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77301 pcs Duomenų lapas 1.1825Y6K00821MXT.pdf2.1825Y6K00821MXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLOCK 6POS 5MM STR PCB
Sandelyje: 70550 pcs
parsisiųsti: 1826000000.pdf
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: CONN TERM BLK DISCONN 12-26AWG
Sandelyje: 7473 pcs
parsisiųsti: 1826030000.pdf
RFQ
1826
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: SCREW, VALVE
parsisiųsti:
1825Y6K00821MXR
1825Y6K00821MXR
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 820PF 6KV X7R 1825
parsisiųsti: 1825Y6K00821MXR.pdf
1825Y6K00821KXT
1825Y6K00821KXT
Gamintojai: Knowles Syfer
parsisiųsti: 1825Y6K00821KXT.pdf
1826
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: USB DIY CONN SHELL MICROB PLUG
apibūdinimas: CONN TERM BLK 7POS 5.0MM STR PCB
1825Y6K00821KXR
1825Y6K00821KXR
parsisiųsti: 1825Y6K00821KXR.pdf
1825Y6K00821JXT
1825Y6K00821JXT
parsisiųsti: 1825Y6K00821JXT.pdf
apibūdinimas: CONN TERM BLOCK 8POS 5MM STR PCB
1825Y6K00820KCT
1825Y6K00820KCT
apibūdinimas: CAP CER 82PF 6KV C0G/NP0 1825