1825Y0500683GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0500683GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825Y0500683GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 50V C0G/NP0 1825
Duomenų lapai: 1.1825Y0500683GCT.pdf2.1825Y0500683GCT.pdf
  • Pranešimas
1825Y0500683GCT specifikacijos
Dalies numeris 1825Y0500683GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 50V C0G/NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15163 pcs Duomenų lapas 1.1825Y0500683GCT.pdf2.1825Y0500683GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.068µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Talpa 0.068µF Programos Boardflex Sensitive