1825Y0250682JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0250682JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825Y0250682JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1825
Duomenų lapai: 1.1825Y0250682JCT.pdf2.1825Y0250682JCT.pdf
  • Pranešimas
1825Y0250682JCT specifikacijos
Dalies numeris 1825Y0250682JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35600 pcs Duomenų lapas 1.1825Y0250682JCT.pdf2.1825Y0250682JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Talpa 6800pF Programos Boardflex Sensitive