1825Y0160275JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0160275JXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825Y0160275JXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2.7UF 16V X7R 1825
Duomenų lapai: 1.1825Y0160275JXT.pdf2.1825Y0160275JXT.pdf
  • Pranešimas
1825Y0160275JXT specifikacijos
Dalies numeris 1825Y0160275JXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2.7UF 16V X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26438 pcs Duomenų lapas 1.1825Y0160275JXT.pdf2.1825Y0160275JXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Talpa 2.7µF Programos Boardflex Sensitive