1825J0630154FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0630154FCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825J0630154FCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 63V C0G/NP0 1825
Duomenų lapai: 1.1825J0630154FCR.pdf2.1825J0630154FCR.pdf
  • Pranešimas
1825J0630154FCR specifikacijos
Dalies numeris 1825J0630154FCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 63V C0G/NP0 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6313 pcs Duomenų lapas 1.1825J0630154FCR.pdf2.1825J0630154FCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.15µF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Talpa 0.15µF Programos General Purpose