1825J0100473MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0100473MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1825J0100473MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 10V X7R 1825
Duomenų lapai: 1.1825J0100473MXR.pdf2.1825J0100473MXR.pdf
  • Pranešimas
1825J0100473MXR specifikacijos
Dalies numeris 1825J0100473MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 10V X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50585 pcs Duomenų lapas 1.1825J0100473MXR.pdf2.1825J0100473MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Talpa 0.047µF Programos General Purpose