1812Y6300392GAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300392GAR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y6300392GAR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3900PF 630V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1812Y6300392GAR.pdf
  • Pranešimas
1812Y6300392GAR specifikacijos
Dalies numeris 1812Y6300392GAR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3900PF 630V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34909 pcs Duomenų lapas 1812Y6300392GAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3900pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Talpa 3900pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive