1812Y6300224KJTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y6300224KJTWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y6300224KJTWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 630V X7R 1812
Duomenų lapai: 1812Y6300224KJTWS2.pdf
  • Pranešimas
1812Y6300224KJTWS2 specifikacijos
Dalies numeris 1812Y6300224KJTWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 630V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85367 pcs Duomenų lapas 1812Y6300224KJTWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.126" (3.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija StackiCap™, FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Išsamus aprašymas 0.22µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.22µF Programos Boardflex Sensitive