1812Y2K50391KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2K50391KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y2K50391KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 2.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y2K50391KXT.pdf2.1812Y2K50391KXT.pdf
  • Pranešimas
1812Y2K50391KXT specifikacijos
Dalies numeris 1812Y2K50391KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 390PF 2.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73552 pcs Duomenų lapas 1.1812Y2K50391KXT.pdf2.1812Y2K50391KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 390pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 390pF Programos Boardflex Sensitive