1812Y2K00222KST
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2K00222KST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y2K00222KST
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y2K00222KST.pdf2.1812Y2K00222KST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
1812Y2K00222KST specifikacijos
Dalies numeris 1812Y2K00222KST Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 72674 pcs Duomenų lapas 1.1812Y2K00222KST.pdf2.1812Y2K00222KST.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1608-1328-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 2200pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive