1812Y2500123KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500123KCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y2500123KCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF 250V C0G 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y2500123KCT.pdf2.1812Y2500123KCT.pdf
  • Pranešimas
1812Y2500123KCT specifikacijos
Dalies numeris 1812Y2500123KCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.012UF 250V C0G 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68753 pcs Duomenų lapas 1.1812Y2500123KCT.pdf2.1812Y2500123KCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.012µF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.012µF Programos Boardflex Sensitive