1812Y1K50563KXTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K50563KXTWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y1K50563KXTWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1812Y1K50563KXTWS2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
1812Y1K50563KXTWS2 specifikacijos
Dalies numeris 1812Y1K50563KXTWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84531 pcs Duomenų lapas 1812Y1K50563KXTWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija 0.056µF
Storis (maks.) X7R Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija StackiCap™, FlexiCap™
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive, Boardflex Sensitive
Reitingai - Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai 1608-1143-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas 1812Y1K50563KXTWS2
Švino stilius 0.098" (2.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.056µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 1812