1812Y1K50331JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K50331JXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y1K50331JXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y1K50331JXR.pdf2.1812Y1K50331JXR.pdf
  • Pranešimas
1812Y1K50331JXR specifikacijos
Dalies numeris 1812Y1K50331JXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 330PF 1.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77575 pcs Duomenų lapas 1.1812Y1K50331JXR.pdf2.1812Y1K50331JXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 330pF Programos Boardflex Sensitive