1812Y1K20222MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K20222MXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y1K20222MXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 1.2KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y1K20222MXT.pdf2.1812Y1K20222MXT.pdf
  • Pranešimas
1812Y1K20222MXT specifikacijos
Dalies numeris 1812Y1K20222MXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 2200PF 1.2KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71434 pcs Duomenų lapas 1.1812Y1K20222MXT.pdf2.1812Y1K20222MXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 2200pF Programos Boardflex Sensitive