1812Y1K00184KXTWS2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K00184KXTWS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y1K00184KXTWS2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.18UF 1KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1812Y1K00184KXTWS2.pdf
  • Pranešimas
1812Y1K00184KXTWS2 specifikacijos
Dalies numeris 1812Y1K00184KXTWS2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.18UF 1KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57837 pcs Duomenų lapas 1812Y1K00184KXTWS2.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.126" (3.20mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija StackiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.18µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.18µF Programos Boardflex Sensitive