1812Y0630155KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0630155KDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y0630155KDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812
Duomenų lapai: 1812Y0630155KDR.pdf
  • Pranešimas
1812Y0630155KDR specifikacijos
Dalies numeris 1812Y0630155KDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38365 pcs Duomenų lapas 1812Y0630155KDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 1.5µF Programos Boardflex Sensitive