1812Y0500474MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0500474MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y0500474MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y0500474MXR.pdf2.1812Y0500474MXR.pdf
  • Pranešimas
1812Y0500474MXR specifikacijos
Dalies numeris 1812Y0500474MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57824 pcs Duomenų lapas 1.1812Y0500474MXR.pdf2.1812Y0500474MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.47µF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1812Y0500560FAT
1812Y0500560FAT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 1812
Sandelyje: 24097 pcs
parsisiųsti: 1812Y0500560FAT.pdf
RFQ
1812Y0500560FCR
1812Y0500560FCR
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 39628 pcs
parsisiųsti: 1812Y0500560FCR.pdf
RFQ
1812Y0500474MXRE03
1812Y0500474MXRE03
apibūdinimas: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812