1812Y0250824MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250824MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y0250824MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.82UF 25V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y0250824MXR.pdf2.1812Y0250824MXR.pdf
  • Pranešimas
1812Y0250824MXR specifikacijos
Dalies numeris 1812Y0250824MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.82UF 25V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91580 pcs Duomenų lapas 1.1812Y0250824MXR.pdf2.1812Y0250824MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.82µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.82µF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1812Y0500100FAR
1812Y0500100FAR
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1812
Sandelyje: 24722 pcs
parsisiųsti: 1812Y0500100FAR.pdf
RFQ
1812Y0500100FAT
1812Y0500100FAT
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 22025 pcs
parsisiųsti: 1812Y0500100FAT.pdf
RFQ
1812Y0250824MXRE03
1812Y0250824MXRE03
apibūdinimas: CAP CER 0.82UF 25V X7R 1812