1812Y0160822JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0160822JFT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y0160822JFT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 16V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1812Y0160822JFT.pdf
  • Pranešimas
1812Y0160822JFT specifikacijos
Dalies numeris 1812Y0160822JFT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8200PF 16V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56784 pcs Duomenų lapas 1812Y0160822JFT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Talpa 8200pF Programos Boardflex Sensitive