1812Y0160124GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0160124GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812Y0160124GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.12UF 16V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1.1812Y0160124GCT.pdf2.1812Y0160124GCT.pdf
  • Pranešimas
1812Y0160124GCT specifikacijos
Dalies numeris 1812Y0160124GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.12UF 16V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24145 pcs Duomenų lapas 1.1812Y0160124GCT.pdf2.1812Y0160124GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.12µF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.12µF Programos Boardflex Sensitive